Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Як вижити після зомбі-апокаліпсису?

Автор:

|

Березень 28, 2012

|

Рубрика:

Як вижити після  зомбі-апокаліпсису?

У Портленді (штат Ореґон) компанія Trackers Earth відкрила курси виживання після зомбі-апокаліпсису. За два дні інструктори навчать охочих ефективно вбивати живих мерців і інших цікавих речей. Вартість навчання не розголошується.

На цих курсах відві­дувачам подається інформація, як знищити живого мерця, наприклад, за допомогою сокир, бейсбольних бит і інших знарядь. Інструктори також розповідають, як не підхопити інфекції та не перетворитися на зомбі, як знайти чисту, незаражену воду, як пройти непомітно повз натовп голодних мерців і розкласти багаття без диму, щоби не привертати до себе уваги. Фахівці Trackers Earth навчають виживати як в умовах міста, так і в сільській місцевості, пояснюють, як вибратися з наповненого кровожерливими мерцями мегаполіса в безпечне місце.

Ці курси можуть пройти як дорослі, так і діти віком від семи років. Для останніх передбачено додаткову програму під назвою «Як полюбити зомбі», що повинна виховати в дитині толерантність до живих мерців.

Це — не перші курси, присвячені зомбі. У вересні 2010-го в Університеті Балтимора з’явився курс, який розповідав про живих мерців. Як курсову роботу студенти мали написати сценарій фільму про зомбі.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply