Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Восьмирічна українка стала «Міні-міс світу»

Автор:

|

Листопад 05, 2015

|

Рубрика:

Восьмирічна українка стала «Міні-міс світу»

Дарія Журбенко

Восьмирічна вінничанка Дарія Журбенко здобула перемогу на міжнародному дитячому конкурсі «Міні-міс світу», що проходив у Туреччині. На шляху до почесного титулу дівчинка підкорила вінницький і київський подіум, отримавши звання «міні-міс Вінниця» та «міні-міс Україна». Загалом за плечима Даринки — вже 12 конкурсів краси і безліч різноманітних нагород. «Шлях дівчинки розпочався взимку 2012 року, — розповіла Лілія Поліщук, її наставниця. — Мама привела її навчатися до мене. Хоча на той момент я вже розпочала заняття з групою дівчат, проте здібності Даринки переконали мене взяти її до групи. Вона відразу повторила дефіле й уже через місяць посіла третє місце на першому в своєму житті конкурсі краси».
Таємницею своєї перемоги юна модель вважає усмішку та впевненість у собі. Загалом конкурс і сама Туреччина, за словами маленької переможниці, залишили після себе приємні враження. «Мені все дуже сподобалося, особливо тепле море та знайомство з дівчатами з різних країн світу, — розповіла дівчинка. — Цікаво було спілкуватися з ними англійською».
Стати тріумфаторкою Даринці допомогли її спортивні навички: крім модельної справи дівчинка також займається художньою гімнастикою. «На конкурсі в мене був хореографічно-гімнастичний номер. Інші дівчатка співали, танцювали, але подібного до мого виступу не було ні в кого», — розповідає вона.
Вразити суворе журі вінничанці вдалося і завдяки своєму незвичайному образу. На одному з етапів конкурсу українка була вдягнена в плаття, зроблене з пакетів, яке було виконане в національному стилі. Таким вбранням вона хотіла привернути увагу на проблеми екології.
Наразі маленька модель відпочиває після важкого конкурсу і про подальші плани ще не думає. Хоча своє майбутнє вона пов’язує зі спортом, а не зі світом моди. «Хочу стати професійною гімнасткою та виступати на найвищому рівні», — заявила Дарія.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply