Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Восьмирічна українка перемогла в Італії

Автор:

|

Лютий 16, 2017

|

Рубрика:

Восьмирічна українка перемогла в Італії

Марія Воловод — у центрі

Восьмирічна Марія Воловод перемогла на пісенному конкурсі Eurokids в Італії. «Марія співає з трьох років, професійно почала займатися вокалом з шести. Зараз вона навчається в англійській школі, а також займається вокалом, фортепіано, музичним театром, художньою гімнастикою, балетом, джаз-танцями», — розповіла Яніна, мама дівчинки. Юна співачка народилася в Об’єднаних Арабських Еміратах. Її мама — з Полтави, а батько — грек з Кіпру, сама ж Марія має українське громадянство.
Міжнародний пісенний фестиваль Eurokids відбувається вже впродовж семи років. Цього року участь у ньому взяли 29 країн. До журі увійшли експерти з Італії, Туреччини, Угорщини. У віковій категорії 6-9 років, в якій змагалася Марія, було троє учасників, адже у такому віці мало хто співає професійно. Від України дівчинка вийшла на сцену з народною піснею Ой, верше мiй, верше». Її виступ журі визнало найкращим.
Крім кубка та дипломів, Марії довірили почесну місію — виступити на дипломатичній зустрічі на честь 25 років дружби між Україною та Кіпром, яка відбудеться вже незабаром. Дівчинка співає двома мовами — українською й англійською.

Маріанна Сороневич

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply