Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Власниця котеджу даремно заплатила 64 тис.

Автор:

|

Листопад 10, 2020

|

Рубрика:

Власниця котеджу даремно заплатила 64 тис.
Ліз Сондерс

Ліз Сондерс швендяє навколо скромного котеджу своєї родини недалеко від Брейсбріджа (провінція Онтаріо) і міркує, як усе пішло не так. Будівля площею 900 кв. футів, яку збудував її дідусь 1931 року, завжди була місцем сімейного відпочинку.
Кілька років тому п. Сондерс вирішила, що фундамент котеджу потрібно зміцнити. Два підрядники запропонували зруйнувати котедж і повністю відбудувати його — ідея, від якої вона навідріз відмовилася. А 2018-го вона знайшла будівельну компанію Cottage Life Construction. Вона найняла її, щоб підняти котедж, збудувати фундамент і знову опустити його назад. Підписала контракт і внесла заставу.
Жінка чекала майже два роки. Після того, як котедж підняли, вона погодилася заплатити решту 64 тис. CAD Скотті Евану. власнику компанії, не розуміючи, що він не той, за кого себе видавав.
Роботи не відновили. Після того, як підрядник нібито пішов, залишивши котедж п. Сондерс небезпечно розташованим на 2 м від землі, вона дізналася, що його справжнє ім’я — Скотт Айземанн, тож подала скаргу про шахрайство в провінційну поліцію Онтаріо.
У листопаді 2014 року п. Айземанн визнав себе винним у розкраданні заощаджень 92-річної жінки на загальну суму 132 тис. CAD, після чого його засудили до двох років тюремного ув’язнення. Відбувши покарання, він відкрив Cottage Life Construction.
Відтоді на самого п. Айземанна та його компанію зібрали безліч скарг від власників будинків і котеджів у районі Мускока, котрі стверджували, що він узяв у них сотні тисяч доларів як заставу, але роботу, за яку йому заплатили, не виконав. Компанія оголосила про банкрутство на початку березня ц. р. з боргами, що перевищують 466 тис. CAD.
Раніше «Міст» розповідав про нове шахрайство на ґрунті пандемії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply