Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

В’єтнамський багатій щодня носить на собі 13 кг золота

Автор:

|

Грудень 26, 2018

|

Рубрика:

В’єтнамський багатій щодня носить на собі 13 кг золота

В’єтнамський бізнесмен Тран Нгок Пхук привернув увагу азійських медіа своєю одержимістю золотом. 36-річний підприємець постійно носить на собі масивні золоті прикраси загальною вартістю 550 тис. USD і загальною вагою понад 13 кг.
Чоловіка всюди супроводжують п’ятеро охоронців. Коли він відвідує, наприклад, футбольний матч, охоронці оточують його з усіх боків. Пхук каже, що почав носити на собі золото за порадою консультанта по фен-шуй. Нібито це підвищує удачу та добробут. Спершу він замовив медальйон на ланцюгу. Потім вирішив, що чим більше золота, тим більше удачі матиме. Підприємець стверджує, що найближчим часом збирається замовити собі ще й золотий капелюх і сорочку.
В’єтнамець зізнається, що йому було не дуже комфортно, але він уже звик. Найважче ходити з медальйоном на ланцюзі, оскільки болить шия. Якось він перестав його носити і звернувся до лікаря. Коли той почув, що шия болить через надлишок золота, то вирішив, що пацієнт збожеволів. Наступного разу бізнесмен прийшов до нього в повному обладунку, і лікар виписав йому ліки.
Тран Нгок Пхук — власник модного караоке-клубу в місті Хошимін. Він народився у бідній сім’ї, але вже в 20 років розбагатів на торгівлі нафтою, почавши з перепродажу одного бареля.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply