Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Велосипед замінив на картонну копію

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Велосипед замінив на картонну копію

У Торонто чоловік випадково помітив раніше вкрадений велосипед свого друга й вирішив провчити злодюжок. Він добре знав велосипед свого приятеля, бо сам неодноразово його ремонтував. При цьому механік зазначив, що поруч із цим транспортним засобом були припарковані інші – на точно такий же замок. Механік повідомив про свою знахідку господареві велосипеда, і вони разом здійснили операцію з повернення транспорту назад.

Друзі розрізали замок і замінили пропажу на картон, вирізаний за формою транспортного засобу. Також власник велосипеда залишив викрадачеві іронічне послання, яке починалося так: «Ти – негідник! Ти взяв мій велосипед на початку цього тижня, але забув сказати мені, де припаркував його». У листі також розказувалося, як друзі виявили велосипед і чому вони забрали його.
Відповідаючи на запитання про те, чи не вкрали вони свою пропажу в іншого велосипедиста, який його міг просто купити в злодіїв, приятелі відповіли, що «зі задоволенням співпрацюватимуть із покупцем, якщо він узагалі існує, щоби відшукати та заарештувати злодія».
Крадіжки велосипедів відбуваються в Торонто регулярно: злодії купують багато однакових замків і залишають вкрадені велосипеди на вулиці, і тому не можуть попастися. Ця популярна тепер тактика спочатку була використана професійним викрадачем велосипедів Ігорем Кенком, який припарковував крадені велосипеди поруч, займаючи всі парковки на вулиці. Зараз він відбуває термін за крадіжку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply