Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

В Японії снігових баб носять у торбах

Автор:

|

Січень 10, 2021

|

Рубрика:

В Японії снігових баб носять у торбах
Кейс від Tsuchiya Kaban

Японський бренд Tsuchiya Kaban репрезентував незвичайну новинку зі серії The Funof Carrying — торбу для снігової баби Yukidaruma. Вона виконана в сіро-графітовому кольорі. «Майже кожна дитина мріє принести додому снігову бабу, яку зліпила під час довгих зимових прогулянок», — вважають дизайнери бренду.
Щоб втілити цю дитячу мрію в реальність, майстри TsuchiyaKaban створили спеціальну шкіряну торбу, виготовлену з водонепроникної шкіри та поліефірного волокна. Майстри бренду врахували і можливий витік води та встановили водонепроникну блискавку, щоб запобігти її просочуванню.
«Через особливості будови швейної машини, майстру потрібно тримати торбу в повітрі та зшивати її в підвішеному вигляді, регулюючи напрямок і швидкість рядків, забезпечуючи при цьому рівномірну відстань між стібками. Якби рядок був розширений хоча б на 1-2 мм, торба була зіпсована», — розповіли представники компанії. Дизайнери не забули і про другу важливу складову головного зимового символу: з внутрішнього боку є спеціальна кишенька, куди можна покласти ніс.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply