Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

В Україну повернулася «чупакабра»

Автор:

|

Вересень 08, 2021

|

Рубрика:

В Україну повернулася «чупакабра»
Ось така чупакабра

У с. Рокитне на Рівненщині місцеві мисливці встановили пастку після того, як з дворів у селян почала масово зникати свійська птиця. Коли ж звіра упіймали, його вигляд спантеличив навіть досвідчених мисливців. Селяни впевнені, що це — «чупакабра».
Микола Ничипорук, мешканець села, був приголомшений, коли побачив у себе на обійсті худющого звіра, майже без вовни та з дивовижно довгим хвостом. «Хвіст у нього такий довгий, десь сантиметрів 70. І догори, як антена, піднятий», — розповів він.
Водночас у нього та сусідів щось почало вбивати свійську птицю. В когось не стало 13 курей, в когось — шість. Розповідають і про 19 качок, яких хижак подушив, але не з’їв. Відтак п. Микола встановив на подвір’ї пастку на непроханого гостя. І звір у неї таки втрапив.
Подивитися на «чупакабру» збіглися всі сусіди. Людей дивував незвичайний вигляд передніх лап цього звіра, довгі вуха і, як уже згадувалося, хвіст. Один із мисливців припустив, що це гібрид собаки та лисиці.
Світлину дивного звіра оцінили експертним оком брати-мисливці Олександр та Юрій Ворони, які на двох мають близько 70 років стажу полювання. Вони припустили, що на знімку — сильно виснажений шакал, який, можливо, хворий на сказ і через це позбувся вовни. Хоча ці тварини не притаманні для Рівненщини, але їх уже помічали у сусідніх областях. Точно визначити, що це за звір і на що хворий, могли б лише фахівці після розтину.
Тим часом селяни в Ракитному продовжують пильнувати за своєю живністю на господарстві. Припускають, що цей звір не був самітником. «Це самець. Ще має бути і самка, десь бачили щось таке подібне у нас і на кар’єрі», — поділилася одна з місцевих мешканок. Мисливці ж закликають людей бути обережними з такими тваринами, адже вони можуть переносити хвороби. Тому про їхню появу варто повідомляти відповідні служби.
Як повідомляв «Міст», ведмідь роздер жінку на очах у її колег.

Ганна Махно, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply