Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

В Єгипті знайшли мумію зі золотим язиком

Автор:

|

Березень 06, 2021

|

Рубрика:

В Єгипті знайшли мумію зі золотим язиком

Єгипетсько-домініканська археологічна місія знайшла в Єгипті 16 скельних гробниць, в одній і яких була захована мумія з язиком, виготовленим зі золота. Про це йдеться у заяві Міністерства старожитностей Єгипту. У відомстві припустили, що під час бальзамування мумії могли спеціально підкласти золотий язик, щоб померлий у загробному житті міг розмовляти. «Якщо мумія зіткнеться з Осірісом, богом підземного світу, в загробному житті, у неї повинна бути можливість спілкуватися з богом», — йдеться у заяві.
Археологи виявили мумію в похованні в Тапосіріс-Магні. Там розташовані храми, присвячені богу Осірісу та його дружині й одночасно сестрі, богині Ісіді. Раніше археологи там виявили скарб монет, прикрашених обличчям Клеопатри VII, що дозволяє припустити, що храми використовували їх під час її правління. Вік інших поховань також становить приблизно 2 тис. років.
В одній із цих могил знайшли мумію жінки з посмертною маскою, що вкриває велику частину її тіла. Також дві мумії виявили разом із залишками сувоїв, які вчені наразі розшифровують. Точного періоду, коли саме померли ці люди, науковці назвати не можуть. Однак, за попередньою інформацією, мумії належать людям, котрі жили в той час, коли Єгиптом правили або Птолемеї (304 р. до Р. Х. — 30 р. до Р. Х.), котрі були нащадками одного з полководців Александра Великого, або Римська імперія, яка захопила країну після смерті Клеопатри VII 30 року до Р. Х.
Як повідомляв «Міст», відтворили голос єгипетської мумії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply