Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

В Австралії пройшов «рибний» дощ, тепер на рибалку можна ходити біля дому

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

В Австралії пройшов «рибний» дощ, тепер на рибалку можна ходити біля дому

Улов

Після кількох тижнів посухи та довгоочікуваного дощу, мати з власними дітьми вийшли на вулицю і виявили калюжі, в яких було повно риби. «Рибний» дощ пройшовся поблизу селища Вінтон (штат Квінсленд). Батько родини відзняв на відео, як після дощу в калюжах його малюки знаходять невеликого австралійського окуня.
За словами Пітер Унмака, еколога з Університету Канберри, те, що риба впала з неба, — малоймовірно. «Це — найпоширеніша риба в Австралії, практично скрізь, де є вода в Північній Австралії, ви можете її знайти», — розповів він. Науковець каже, що австралійський окунь, якого знайшли в калюжах, відноситься до аґресивних риб, які дуже вправні у переміщенні на великі відстані за короткий період часу, навіть у невеликій кількості води, такій, як калюжі.
Пояснити ситуацію намагався Ешлі Паттерсон, старший синоптик Австралійського метеорологічного бюро. «Геологічні умови були ідеальними, щоб породити невелике торнадо в цьому районі. Однак жодних природних катаклізмів зафіксовано не було», — заявив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply