Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

В Аризоні є місто-привид Дикого Заходу

Автор:

|

Квітень 05, 2018

|

Рубрика:

В Аризоні є місто-привид Дикого Заходу

Одна з визначних пам’яток Аризони — містечко Отман, що з’явилося в часи «золотої лихоманки» на початку ХХ ст. назване на честь Олів Отман, білої американки, захопленої в полон індіанцями в середині ХІХ ст. Вона прожила спершу в одному, а потім в іншому племені близько п’яти років, перш ніж її вдалося викупити.
Портрет Олів розміщений на вивісці єдиного збереженого в містечку ресторану. Туристи можуть повечеряти в ньому під живу музику, й їм запропонують прикріпити на стіну дрібну банкноту.
На піку золотодобування в Отмані проживали понад 3 тис. осіб, проте порода стала порожніти, а поселення разом із нею. Тепер там залишилося трохи більше сотні осіб, котрі обслуговують одну туристичну вулицю, де ще зберігся старий салун, збудований на початку ХХ ст. готель і крамничка сувенірів.
У готелі після свого весілля зупинялися актори Кларк Ґейбл і Керол Ломбард, про це обов’язково розповідають всім туристам. По вулиці містечка ходять не лише люди, а й віслюки, їх можна годувати купленої тут же морквою або спеціальним ласощами з пресованої трави.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply