Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

В Африці заборонили чаклувати під час футбольних матчів

Автор:

|

Січень 12, 2017

|

Рубрика:

В Африці заборонили чаклувати під час футбольних матчів
Айзек Саксесс

Айзек Саксесс

Після дивного інциденту під час матчу між командами Mukura Victory і Rayon Sport у Руандійській прем’єр-лізі з футболу заборонили використання чорної магії. Заборона була спровокована форвардом на ім’я Мусу Камара з команди Mukura Victory, котрий нібито зачаклував ворота суперників Rayon Sport, а потім забив у них гол. Цей інцидент викликав вибух аґресії на полі та низку скарг від постраждалої команди. Тоді у Федерації футболу Руанди (ФФР) й прийняли рішення заборонити магічні ритуали.

Тренер команди або гравці, викриті у «чаклунстві», будуть дискваліфіковані на чотири матчі й оштрафовані на 200 тис. руандійських франків (приблизно 246 USD). «Оскільки не існує жодного наукового способу довести використання чаклунства, ці заходи будуть ґрунтуватися на доповідях офіційних осіб матчу й усе, що може вважатися чаклунством, буде розглядати спеціальний комітет», — розповів Ведасіте Каїрангі, президент ФФР.
Чаклують також і в іншій африканській країні — Ніґерії. Там жертвою темної магії став форвард місцевого «Вотфорда» Айзек Саксесс. Він перейшов у клуб минулого літа за рекордні для клубу 12,5 млн EUR з «Ґранади». На футболіста покладалися великі надії, він мав стати чудовим напарником для Троя Діні. Однак замість цього, через постійні проблеми зі здоров’ям на рахунку Саксесса був усього один вихід у стартовому складі «Вотфорда» і ще сім появ на полі з лави запасних. При цьому форвард зумів забити лише один гол. Портал AfricanFootball.com повідомив, що він також став жертвою чорної магії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply