Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Український школяр отримав листа від британської королеви

Автор:

|

Березень 22, 2018

|

Рубрика:

Український школяр отримав листа від британської королеви

Запорізький школяр отримав листа від Єлизавети II, королеви Великої Британії. Лист за її підписом десятирічний Савелій Васильєв отримав у відповідь на своє звернення-прохання розповісти про життя у Букінґемському палаці.
Хлопчик давно цікавився культурою Об’єднаного Королівства, але відповідей на всі запитання, які його цікавили, отримати не міг, тому й надіслав листа Єлизаветі ІІ. «Я давно цікавився англійськими казками та легендами про короля Артура, лицарів Круглого столу і чарівника Мерліна, вивчав географію цієї острівної держави, Букінґемський палац, багато читав про англійську королеву, намагався уявити собі її життя. Й одного разу вирішив написати Єлизаветі II, спитати, чи почувається вона по-справжньому королевою у своїх королівських палатах, який із шести тронів у неї найулюбленіший, чи вірить вона, що чарівник Мерлін існував тощо», — поділився Савелій. За його словами, через якийсь час після відправлення листа він отримав від королеви офіційну відповідь: лист, підготовлений за дорученням Єлизавети II її фрейліною Дженніфер Ґордон-Леннокс.
У листі була висловлена подяка королеви за справжній інтерес до королівської родини й англійської культури. Сам лист, за словами хлопчика, надрукований на королівському папері кольору слонової кістки з гербом Букінґемського палацу, а звернення і підпис зроблені від руки. Разом із посланням від британської королеви запорізький школяр отримав також кілька інформаційних лифлетів із Букінґемського палацу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply