Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Український фотокореспондент отримав золоту медаль LifePressPhoto

Автор:

|

Травень 27, 2020

|

Рубрика:

Український фотокореспондент отримав золоту медаль LifePressPhoto
Андрій Дубчак

Золоту медаль шостого міжнародного конкурсу репортерської фотографії LifePressPhoto в номінації «Гарячі новини» здобув Андрій Дубчак, кореспондент «Радіо Свобода», за фото під назвою «Ми є!», що зображує ветеранів російсько-української війни під час маршу «Ні капітуляції» на Покрови та День захисника України 14 жовтня 2019 року. Тоді у марші взяли участь приблизно 12 тис. людей.
У цій же номінації інші нагороди (срібну та бронзову) отримали фотографи Пелекіс Паулюс Lithuania election night (Литва) і Сергій Гудак «На межі» (Україна). Організатори називають метою проєкту «популяризацію документальної фотографії та затвердження її значущості в сучасному світі, важливість збереження її достовірності та правдивості, просвітницьку роль».
Андрій Дубчак працює на «Радіо Свобода» з лютого 2003-го. Він не раз ставав лавреатом різних фотоконкурсів, в Україні та за кордоном проводять виставки його робіт. 2014 року став лавреатом престижного міжнародного конкурсу Lovie Awards за перемогу в номінації «інтернет-радіо». Найкращим журі визнало відео, яке він зняв із «ялинки» на Майдані під час народного віча 8 грудня.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply