Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Український бренд створив вишиванку з Bayraktar

Автор:

|

Вересень 14, 2022

|

Рубрика:

Український бренд створив вишиванку з Bayraktar

Український бренд вишиваного одягу «Мотив» зі Львова напрацював узор вишиванки зі зображенням безпілотного літального апарату Bayraktar. Першу таку сорочку подарували братам-засновникам фірми Baykar, що виробляє ці рятівні дрони.
«Українська вишиванка — це наш оберіг. «Байрактар» також став своєрідним оберегом для українського народу у війні України проти Росії та зберіг безліч життів», — пояснили свій задум власники бренду. Вони уточнили, що пропозиція такої колаборації надійшла від Посольства України в Туреччині. «Ми загорілись цією ідеєю. Ми, творці українського оберегу, вирішили таким чином подякувати творцям турецького оберегу. Так з’явилась нова вишиванка», — поділилися вони.
Львівська дизайнерка Марта Лешак втілила ідею посольства в схемі, а майстри бренду «Мотив» прошили взірець. Перші авторські вишиванки подарували Халуку та Сельчуку Байрактарам. Їх передали через Василя Боднара, Посла України в Турецькій Республіці. Вишиванки з «Байрактарами» матимуть лімітовану серією, їх не буде у продажу. Купити можна лише за попереднім замовленням. 15 % від прибутку бренд переказуватиме на потреби Збройних сил України.
Як повідомляв «Міст», Bayraktar стане українським.

Орися Шиян, Zaxid.net

About Author

Meest-Online