Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Українка виборола призове місце у Britain’s Got Talent

Автор:

|

Жовтень 30, 2019

|

Рубрика:

Українка виборола призове місце у Britain’s Got Talent
Ксенія Симонова

Популярна художниця Ксенія Симонова вкотре підкорила міжнародне шоу. Вона виборола третє місце у популярному шоу Britain’s Got Talent. Українка показала свої малюнки на піску та зізналась, що її робота підкорила зіркових суддів британського талант-шоу. Експерти натиснули на «Золоту кнопку», відтак Ксенія автоматично потрапила до фіналу. За результатами шоу, їй віддали бронзу.
Крім цього, п. Симонова увійшла до історії світового проєкту, адже вона єдина, кого двічі судді відправляли у фінал без проходження всіх етапів шоу. У січні ц. р. таке ж рішення приймали представники America’s Got Talent, в якому українка також виборола третє призове місце.
У фіналі британського проєкту Ксенія Симонова показала чуттєву історію з назвою «Завжди в наших серцях». Вона використала пісок і штучний сніг для створення картин, що вразило всіх глядачів. Виступ художниця присвятила покійній принцесі Діані, відтак чимало суддів не стримували сліз від її роботи.  «Для мене вона ідеальна леді і символ доброти та співчуття… Я задоволена шоу. Задоволена результатом. Дякую, Британіє», — написала Ксенія Симонова у Facebook.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply