Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Українка стала зірковим кондитером на телешоу

Автор:

|

Вересень 25, 2019

|

Рубрика:

Українка стала зірковим кондитером на телешоу
Наталія Шевченко

Кулінарка Наталія Шевченко з Едмонтона (провінція Альберта) стала першим зірковим кондитером у третьому сезоні The Great Canadian Baking Show. «Готові дізнатися, хто переміг у змаганні і став першим зірковим кондитером Третього сезону?» — запитали у дописі у Facebook, а відповідь одна з ведучих оголосила вже на відео: «Зірковий кондитер цього тижня — Наталія!».
Ведуча назвала торти українки сенсацією. Один із них складається з двох коржів різного розміру блакитного та жовтого кольорів. Прикрашений філігранно виліпленим колоссям, горами, ялинками тощо. Інший вкрили маки та волошки з крему.
Наталя розповідає, що дуже пишається собою, бо не очікувала стати зірковим кондитером. Дівчина зізнається, що дуже переживала за торт, який робила, але маленька перемога на старті була надзвичайно приємною.
Українка подякувала всім за підтримку. «Це було непросто, але я зробила це. Гадаю, тиждень торту був моїм тижнем. До зустрічі в наступному епізоді!», — зазначила дівчина у Facebook.
В одному з інтерв’ю Наталія розповіла, що багато тренувалася для участі у шоу, аби «розповісти свою українську історію шляхом презентації своєї перепічки». Живучи в Едмонтоні, де є потужна українська діаспора, дівчина почувається, як удома. «Бачу, що українська культура є частиною культури Канади. Я з гордістю називаю Альберту моїм канадським домом», — запевняє кулінарка.
Наталю підтримують українці Канади. «Ми вболіваємо за команду Наталії, яка стала зірковим кондитером цього тижня!» — йдеться на сторінці Конґресу українців Канади у Facebook.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply