Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Учені показали найстарішу істоту на Землі

Автор:

|

Травень 01, 2019

|

Рубрика:

Учені показали найстарішу істоту на Землі

Найдавніша істота

Дослідники у Південній Австралії виявили найдавнішу істоту планети Земля. Вони стверджують, що вона оселилося на нашій планеті раніше за всіх — майже 700 млн років тому. Це губка, останки якої геологам вдалося знайти, проаналізував зібрану породу.
Наголошується, що старшої істоти ніхто ніколи не знаходив. А це дозволяє підозрювати, що вчені натрапили взагалі на одного з перших мешканців Землі. Незвичайний організм вмів пересуватися і мав в організмі велику кількість холестерину. Останнє вдалося встановити методом газової хроматографії — саме холестерин показав вченим, що вони мають справу з твариною. 
Це відкриття змушує здивуватися навіть прихильників теорії Дарвіна. Оцінка показала, що губки з’явилися на нашій планеті ще до глобального заледеніння, яке сталося приблизно 640 млн років тому. Тоді Земля замерзла і перетворилася у величезну кулю, яка виблискувала в космосі під променями Сонця.
Палеонтологи впевнені, що губки відіграли значну роль у ранній історії розвитку тваринного світу Землі. Йохен Бракс, один із авторів дослідження і палеонтолог Австралійського національного університету вважає, що багаторічна таємниця губок була «Святим Граалем палеонтології».
Якщо брати до уваги той факт, що це перша створена Богом істота, то доведеться визнати, що почав він досить дивно. Губка, як відомо, — безхребетна істота, яка не має органів і тканин. Розмір істоти становить 1 см і виглядає, як цвях витягнутих еліптичних бульбашок. А за структурою дуже нагадує губку породи Namacalathus, деякі родичі цих організмів не вимерли й досі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply