Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Учені не повірили своїм очам, коли знайшли стародавню маску

Автор:

|

Червень 29, 2017

|

Рубрика:

Учені не повірили своїм очам, коли знайшли стародавню маску

Досить довго вважалося, що першість у галузі металів та їхньої обробки належить стародавнім жителям Перу. Однак нові дослідження змусили вчених по-новому поглянути на це питання. Мідна маска з Арґентини віком понад 3 тис. років надала експертам цілий пласт інформації, раніше прихованої від очей людства.
Розміри історично важливого об’єкта становлять всього 15 на 18 см. Отвори, зроблені в масці, точно відповідають людському обличчю, перебуваючи на рівні очей, рота та носа її власника. Крім цього, по краях розташовані ще дев’ять невеликих дірок, що слугують для кріплення об’єкта на голові.
Біля маски археологи знайшли 14 скелетів, яких відразу ж охрестили сектантами. Передбачалося, що померлі проводили якийсь обряд, частиною якого і була знахідка науковців. Ще одна версія свідчила, що маска належить ковалям із Перу, проте її швидко спростували. Станом на зараз справжні власники незвичайного артефакту не визначені.
Зразки металу, з якого виконана маска, передали в лабораторію для подальшого вивчення. Фахівці сподіваються дізнатися, де добувалася ця мідь, аби встановити справжнього творця та господаря історичного артефакту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply