Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

У Токіо — найвища телевежа

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

У Токіо — найвища телевежа

Найвища у світі телевежа «Небесне дерево» відкрилася для огляду в японській столиці. Вона вже прийняла на себе радіомовлення у FM-діапазоні. Японські телеканали почнуть використання вежі наступного року. Але це — лише частина функцій «Небесного дерева». До послуг відвідувачів, крім традиційних оглядових майданчиків, надано цілий розважальний комплекс, що включає огляд самої вежі, ознайомлення з історією району, де її розташовано, відвідини океанаріуму й планетарію, крамниць і ресторанів.

Близько 400 співробітників, які забезпечують прийом гостей, понад два місяці проходило щоденні тренінґи, щоби відпрацювати всі можливі ситуації й зустріти гостей так, аби в них виникло бажання повернутися сюди знову. До липня квитки не надходитимуть у відкритий продаж, їх можна тільки забронювати. Квитки на перші після відкриття дні були розпродані в Інтернеті за півгодини.

Висота телевежі разом з антеною становить 634 м. «Небесне дерево» вище за аналогічну телевежу в Гуанчжоу в Китаї заввишки 600 м. У спорудженні телевежі, яке почалося в липні 2008 року, брали участь 580 тис. людей. Загалом на її створення було витрачено 812 млн USD.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply