Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

У Техасі викрили «змову» бабуїнів

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

У Техасі викрили «змову» бабуїнів

У штаті Техас четверо бабуїнів об’єднали зусилля, щоб втекти з вольєру дослідного інституту, в якому тварин використовували для дослідів. У Південно-Західному національному центрі дослідження приматів, підрозділі Техаського інституту біомедичних досліджень містяться понад 2,5 тис. тварин, в т. ч. 1,1 тис. бабуїнів, яких використовують у дослідженнях ожиріння, серцевих захворювань і стійкості до інсуліну. Тварини, які втекли, перебували у приміщенні під відкритим небом з іще більш ніж сотнею бабуїнів, на той момент не задіяних у дослідженнях.
Територія була обмежена стінами зі загнутими всередину горішніми краями, що мало завадити мавпам вистрибувати назовні. Четверо бабуїнів здогадалися встановити вертикально діжку для корму об’ємом більше 200 літрів і забратися на неї, щоб вибратися на поверхню. Троє з них перебралися через огорожу інституту, один повернувся назад.
Працівникам інституту вдалося спіймати втікачів і повернути їх до вольєру. Подія викликала невдоволення з боку громадськості — зокрема, користувачі соціальних мереж вимагають переведення тварин у заповідник.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply