Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

У Словенії з’явилася дерев’яна Меланія Трамп

Автор:

|

Липень 17, 2019

|

Рубрика:

У Словенії з’явилася дерев’яна Меланія Трамп

У словенському містечку Севніца звели дерев’яну скульптуру, що «в наївній манері» зображує Меланію Трамп, першу леді США. Її створив американський художник Бред Дауні за допомогою місцевого майстра Алеся Зупевця, котрий вирізав постать зі стовбура дерева за допомогою бензопилки. Він зобразив Меланію в повний зріст у блакитній сукні і чоботях того ж кольору у вигляді давньослов’янського ідола, рука якої вказує на небо.
Бред Дауні розповів, що таким чином хотів розпочати дискусію щодо політичної ситуації у США. Виставка митця проходитиме у столиці Словенії до кінця серпня ц. р. У рекламній брошурі до експозиції зазначено, що скульптура може бути «просто жартом». А декотрі місцеві жителі назвали цей витвір «ганьбою» та «Смурфеттою», заявивши, що «статуя геть не схожа на Меланію». Однак 66-річна місцева мешканка Катаріна вважає, що це «хороша ідея». «Меланія — словенська героїня, котра дісталася самої верхівки у США», — заявила вона.
Як відомо, Меланія Трамп народилася 1970 року в місті Ново-Место в Словенії. Дитинство провела в невеликому містечку Севніца. Пізніше переїхала до США, де і познайомилася зі своїм теперішнім чоловіком Дональдом Трампом. Меланія — третьою дружиною президента, пара виховує сина Беррона Вільма 2006 року народження. Щоб догодити туристам, місцеві мешканці Севниці пропонують низку товарів з ім’ям Меланії — від капців до тортів, а також схожі на Трампа бургери, з якого стирчить сирне «волосся».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply