Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

У Росії спіймали єті

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

У Росії спіймали єті

Військовослуж-бовці Прикордонного управління Федеральної служби безпеки Російської Федерації (РФ) у лісі в Джейрахському районі Інгушетії спіймали дивну двометрову істоту, схожу на снігову людину. Про це повідомив Багаудін Маршанія, міністр праці та соціального розвитку цієї автономної республіки. «Кілька днів тому в Джейрахському районі мисливець побачив, як ведмідь схопив барана й потяг у ліс. Мисливець пішов його слідом, зробив кілька пострілів, після чого тварина скочила на дві ноги та зникла в лісі. А потім прикордонники проводили в цій місцевості зачистку, і в невеликій улоговині виявили дивне створіння», — розповів пан Маршанія.

Істоту спіймали та привезли до зоопарку, розташованого на території підвідомчого будинку відпочинку в с. Сурхахі Назранівського р-ну Інгушетії. «Я вам скажу: тварина схожа на горилу, має близько 2 м на зріст, темного кольору, імовірно, самка. Зазвичай горила спирається на передні кінцівки, а ця стоїть вертикально, як людина. Гарчить і видає незрозумілі звуки», — додав чиновник.

Тварина дуже налякана, харчується вона переважно м’ясом і рослинами. «Одні фахівці кажуть, що це — снігова людина, інші — просто велика мавпа, але, правду кажучи, я ще такого в житті не бачив», — поділився враженнями Багаудін Маршанія, зазначивши, що зазвичай у великих горил бувають довгі й масивні руки. А в цієї тварини руки короткі й стоїть вона, як людина, на двох ногах. «Наскільки мені відомо, до нас із Москви повинні приїхати спеціалісти та забрати цю дивну тварину», — уточнив міністр.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply