Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

У Пшонки — роман із «Блакитною коброю»?

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

У Пшонки — роман із «Блакитною коброю»?

Марія Лоренсо

Колишньому генеральному прокуророві України Віктору Пшонці приписали роман із московською жіночкою. Подейкують, що шанувальник золотих інтер’єрів подав на розлучення з дружиною Ольгою та знайшов собі даму серця у російській столиці. Про це повідомив Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ України.

«Отримав із надійних джерел інформацію про те, що Віктор Павлович Пшонка подав заяву в Краматорський міський суд на розлучення зі своєю першою, але тепер, мабуть, не останньою дружиною Ольгою Пшонкою», — написав п. Геращенко у Facebook.
Радник Арсена Авакова,своєю чергою, додав, що, зателефонувавши до Москви агентам із оточення Віктора Януковича-молодшого, з’ясував, що Віктор Павлович таки пустився берега. «На одній із вечірок у «Москва-сіті» він познайомився з московською світською левицею Марією Лоренсо. Кажуть, вона просто наповал убила сивочолого екс-прокурора, прийшовши на вечірку в костюмі працівника поліції», — повідомив Антон Геращенко.
«Про те, що було після вечірки, можемо тільки здогадуватися, але вже той факт, що Віктор Павлович подав заяву на розлучення, свідчить сам за себе, — додав радник міністра. – Нам залишається побажати Віктор Павловичу сімейного щастя та якнайшвидшого виїзду з новою нареченою на відпочинок — куди-небудь за межі Російської Федерації, де Міністерство внутрішніх справ України могло би його одразу заарештувати», — зауважив чиновник.
Радник п. Авакова також зазнчив, що перед публікацією він перевірив цю інформацію. «Мені підтвердили, що роман Віктора Пшонки зі світською левицею Марією Лоренцо справді відбувається. Але на розлучення Віктор Павлович подав зовсім не тому. Просто він хоче таким чином убезпечити свої активи та дати можливість дружині дистанціюватися від нього заради збереження сімейного скарбу», — повідомив п. Геращенко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply