Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

У Ніґерії до свят продавали пластиковий рис

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

У Ніґерії до свят продавали пластиковий рис

Пластиковий рис

Влада Ніґерії конфіскувала 2,5 т пластикового рису, який контрабандою завіз у країну недобросовісний бізнесмен. Представники митниці розповіли, що фальшивий рис хотіли продати у крамницях під час свят. Після варіння він ставав дуже липким і наслідки для людини у разі споживання могли бути непередбачуваними.
Поки що не відомо, звідки привезли мішки з контрафактом. Але зроблений із пластикових гранул рис торік помітили у Китаї. Загалом конфіскували 102 мішки з «рисом», кожен із яких важив 25 кг.
Рис — найпопулярніший продукт харчування у Ніґерії. Це — єдина страва, яка поєднує всі культурні й етнічні групи країни. Слідчі намагаються з’ясувати, скільки підробленої продукції вже продали. Представники митниці закликали «економічних диверсантів, котрі розглядають сезон свят як гарну нагоду для своїх огидних дій, утриматись від такого нелегального бізнесу». Чиновники не пояснили, як такий пластиковий рис виготовили, але розповіли, що його продавали під брендом Best Tomato Rice.
Та хто б не виробив цей продукт, він зробив це на високому рівні. На перший погляд можна не відрізнити його від справжнього. Коли його просипати крізь пальці, то не відчувається нічого незвичайного. Але якщо понюхати жменю «рису, то відчувається слабкий хімічний запах. Митники відправили зразок продукту до лабораторії, щоб визначити, з чого він зроблений. Чиновники застерігають людей не споживати цей продукт, адже він може бути небезпечним для життя.

Петро Оквоч, Бі-бі-сі-Україна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply