Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 29, 2022

У Львові побувала лялька Амаль

Автор:

|

Травень 27, 2022

|

Рубрика:

У Львові побувала лялька Амаль
Амаль у Львові

У Львові відбулась акція із гігантською лялькою Амаль, що символізує дітей-біженців. Творіння британських режисерів і продюсерів покликане привернути увагу світової спільноти до російсько-української війни й її наслідків, коли мільйони дітей вимушено покинули свої домівки.
Андрій Садовий, міський голова Львова, подарував 3,5-метровій ляльці прапор України. Із синьо-жовтим стягом вона у супроводі дітей та дорослих пройшлася алеєю від Оперного театру до пам’ятника Шевченку. Тут її піснею «Ой, у лузі червона калина» привітала хорова капела «Дударик».
«Візит Амаль привертає увагу всього світу і допомагає Україні залишатися на перших шпальтах. Кожна стаття, публічність, соціальна подія допомагає українцям, тому ми дякуємо за таку важливу акцію в нашому місті», — сказав мер міста Лева.
Амаль символізує десятирічну дівчинку-міґрантку, яка торік пройшла 8 тис км від кордону Сирії до Манчестера у Великій Британії у пошуках своєї матері. Це перша появи ляльки після подорожі 2021 року. Амаль є втіленням мільйонів дітей, які втратили дім і були розлучені зі своїми родинами. Її мрія — знайти найріднішу людину, знову піти до школи та почати нове щасливе життя, що у неї вкрала війна. Лялька стала символом усіх дітей-біженців у світі із гаслом «Не забувайте про нас».
Як повідомляв «Міст», лялька Амаль пройшла Європою 8 тис. км.

Олександра Бодняк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online