Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

У Лондоні знайшли могилу Людини-слона

Автор:

|

Травень 22, 2019

|

Рубрика:


Джозеф Меррік

У Лондоні знайшли могилу британця Джозефа Мерріка, знаменитої Людини-слона, названого так через жахливу деформацію тіла, котрий помер 130 років тому. Останні роки свого чоловік, котрий виступав у цирковому шоу виродків, провів у Королівському лондонському госпіталі, де йому виділили окрему палату. Коли 1890-го молодик помер у віці 27 років, його кістяк зберегли в медичній установі як анатомічну пам’ятку.
Джо Вігор-Манговін, біограф Мерріка, повідомила, що їй вдалося виявити могилу, де були окремо поховані м’які тканини Людини-слона. Виявити сліди поховання «допомогли» жертви легендарного вбивці Джека-різника, які були вбиті приблизно в той же час і в тій же дільниці Вайтчепел, де помер Меррік.
Оскільки жертви вбивств були поховані на кладовищі в східній частині Лондона, науковець вивчила реєстраційні книги і виявила запис, який, за її словами, на 99 % стосується поховання останків Мерріка.
Місцева влада пообіцяла встановити на раніше безіменній могилі меморіальну табличку з ім’ям Мерріка. На думку сучасних медиків, Меррік страждав від синдрому Протея, рідкісного генетичного захворювання, що викликає незвичайний ріст голови, кісток і шкіри. Меррік неодноразово ставав персонажем книг, п’єс, фільмів і навіть опер. 1980 року відбулася прем’єра фільму Девіда Лінча «Людина-слон», номінованого на премію «Оскар» у восьми категоріях.


Могила Джозефа Мерріка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply