Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

У Києві з’явилася статуя магістра Йоди

Автор:

|

Серпень 10, 2017

|

Рубрика:

У Києві з’явилася статуя магістра Йоди

У Києві в Національному ботанічному саду імені Миколи Гришка урочисто відкрили «Алею сили і знань». Як зазначили організатори, це єдина в Україні алея в стилі «Зоряних воєн». За проектом вона виглядатиме, як затишна зелена оаза зі штучною водоймою, в центрі якої буде розташована статуя майстра Йоди — одного зі знакових персонажів популярної космічної саги.
Володимир Владимиров, організатор соціального проекту, зазначив на відкритті проекту, що ідея створення такої скульптури виникла майже рік тому. Знайшлася невелика група людей (13 осіб), котрі вирішили, що «ентузіазму буде не достатньо» і вирішили знайти фінансування і щось створити. Героя «Зоряних воєн» для проекту обирали спільним рішенням. Метою ентузіастів було відкриття алеї для відпочинку, такого місця, де можна побути наодинці з собою. «Саме цей персонаж — магістр Йода — символізує добру, спокійну, мудру силу, яка має бути у часи війни й аґресії», — зазначили на відкритті.
Автор скульптури залишається анонімним. Організатори лише зазначили, що він — українець. Вони висловили подяку спонсорам проекту за матеріальну підтримку і раді, що знайшли таких людей, котрі «вважають, що треба фінансувати хороше і просто робити добро».
Статуя Йоди виготовлена з бетону, але горішній шар покритий спеціальним пластиком, щоб нанесена фарба довше трималася й основні штрихи було добре видно. Її привезли та встановили заздалегідь. Потім навколо висадять рослини, характерні для болотистої місцевості, зроблять стежку та встановлять лавочки.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply