Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

У Корнуолі знайшли брошку часів короля Артура

Автор:

|

Серпень 25, 2016

|

Рубрика:

У Корнуолі знайшли брошку часів короля Артура

Брошка

У графстві Об’єднаного Королівства Корнуол, що лежить на захід від річки Тамару, археологи виявили брошку, яка, за попередніми даними, належить до епохи короля Артура. Хто був власником коштовності — залишається загадкою, але на думку більшості, її носила Гвіневер. Декотрі археологи, полічивши приблизну кількість років брошки, спростовують такий факт, стверджуючи, що це — просто збіг, а дружина короля Артура жила задовго до виготовлення цієї коштовності.
Археологи у результаті зійшлися на думці, що брошка належала шляхетній жінці, котра жила після відомого Артура. Можливо, її носив хтось із його нащадків, але дізнатися ім’я власника вже навряд чи вдасться, уточнюють фахівці. Відколотий шматочок із верхньої частини коштовності також стоїть на заважає пошукам.
Коштовність відносять до початку VII ст., коли королівська ця династія вже перестала правити Британією. За своє життя Артур тільки і робив, що захищав територію від саксонських загарбників. При цьому, відомо про це стало лише завдяки місцевому фольклору. Першим про нього згадав Джеффрі Монмут 1100 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply