Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

У Канаді пиво зварили зі стічних вод

Автор:

|

Серпень 31, 2020

|

Рубрика:

У Канаді пиво зварили зі стічних вод
Керівники Village Brewery

Крафтова пивоварня Village Brewery з міста Калґарі (провінція Альберта) разом із ученими зварили пиво на основі стічних вод. Переконують, що пінний напій нічим не відрізняється від звичайного, а така технологія допоможе зберегти запаси питної води.
Ідея зварити пиво з відходів прийшла науковцям із Університету Калґарі, котрі працюють над урядовим проєктом поліпшення системи очищення стічних вод. Фахівці знайшли однодумців у пивоварні Village Brewery. Відтак зварили 1,6 тис. бляшанок напою. Процес залишився тим самим. Єдине, що змінили в рецептурі, — стічна вода.
Муніципальні стічні води в Канаді проходять через складну систему очищення, що передбачає обробляння ультрафіолетовим світлом і фільтри для сміття. Вчені та пивовари цей процес вдосконалили. Оброблену воду додатково очищали за допомогою ультрафільтрації та зворотного осмосу. Таку воду вже можна пити. Про всяк випадок придатність води довірили перевірити медичній організації Alberta Health Services, де її схвалили. Пиво таке ж, як звичайне — сухий світлий ель із фруктовим присмаком.
Як повідомляв «Міст», у США зняли з продажу «антирасистське» пиво.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply