Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Трампа вирізали з фільму «Сам удома-2»

Автор:

|

Грудень 31, 2019

|

Рубрика:

Трампа вирізали з фільму «Сам удома-2»
Вирізана сцена

Дональд Трамп назвав честю для себе участь у комедії «Сам удома-2», який вийшов на екрани 1992 року. Про це він розповів військовослужбовцям під час телеконференції з резиденції у Флориді. «Багато хто щороку розмовляють про це, особливо в різдвяні дні. Зокрема, діти молодшого віку кажуть: «Я тільки-но бачив тебе в кіно». Вони не бачать мене в телевізорі так само, як помічають в кінострічці. Це хороший фільм, і я був, м’яко кажучи, молодшим. І для мене було честю зробити це», — заявив президент.
Однак цю сцену вирізали з версії комедії, яку показав на Різдво канадський телеканал Сі-Бі-Сі. Користувачі соціальних мереж припустили, що цей крок був політично мотивованим. Проте у Сі-Бі-Сі заявили, що показану на каналі версію фільму «Сам удома-2» відредагували через брак етерного часу задля реклами.
Своєю чергою, Дональд Трамп припустив, що сцену за його участю вирізали через Джастіна Трюдо, прем’єра Канади. «Вважаю, що Джастіну Т. не особливо подобається, що я змушую його платити за НАТО і торгівлю», — написав він у Twitter.
Нагадаємо, що в різдвяній комедії «Сам удома-2» Дональд Трамп зіграв власника готелю в Нью-Йорку, в якому Кевін Мак-Каллістер опиняється з грошима та кредитною карткою свого батька. В епізоді мільярдер допомагає Кевіну знайти дорогу в голл готелю. Кадр триває близько десяти секунд.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply