Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Трампа порівняли з пацюком

Автор:

|

Вересень 25, 2019

|

Рубрика:

Трампа порівняли з пацюком

Жителі міста Балтимор (штат Меріленд) перед візитом до них Дональда Трампа встановили надувну фігуру, що зображає президента в образі щура. Фігуру встановили на вулиці Президент-стрит зі стікером «Борись із фашизмом, зупини Трампа». За словами мітинґарів, їхня мета — показати п. Трампу, як його слова і дії впливають на звичайних людей.
Пацюк був одягнений у костюм з червоною краваткою і помадою, у правій «лапці» він тримав маленький телефон. Крім цього, там з’явився знак з пропозицією перейменувати «президентську» вулицю у «проспект Барака Обами. Це був перший візит Дональда Трампа до Балтімора на посаді президента. Перед його приїздом до місту, де він мав виступити перед своїми прихильниками і конґресменами-республіканцям, відбулися акції протесту.
Це був не перший випадок, коли Трампа зустрічала його надувна копія. Як писав «Міст», на початку червня ц. р. в Лондоні, столиці Великої Британії, відбулися акції протесту у зв’язку з його візитом Трампа до цієї країни. Активісти запустили на парламентській площі в центрі столиці Об’єднаного Королівства шестиметрову повітряну кулю у вигляді одягненого в підгузник немовля-Трампа зі стільниковим телефоном у руці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply