Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Торонто атакують аґресивні єноти

Автор:

|

Березень 08, 2021

|

Рубрика:

Торонто атакують аґресивні єноти

Влада Торонто просять жителів уникати контактів із єнотами в зв’язку зі значним збільшенням числа повідомлень про напади цих тварин на людей. З січня минулого року по січень цього зоологічні служби Торонто зафіксували збільшення числа повідомлень про укушених і подряпаних єнотами людей на 62 % порівняно зі середнім показником за 2018-2019 рр.
Також торік до них надійшло більш ніж утричі більше звернень із приводу хворих і поранених єнотів, ніж 2019-го (13 712 порівняно з 4 172), хоча міська адміністрація допустила, що цей спалах, можливо, виник у зв’язку з пандемією Covid-19, через яку містяни проводили набагато більше часу вдома.
«Міська адміністрація Торонто радить жителям уникати фізичного контакту з єнотами і іншими дикими тваринами в зв’язку зі значним збільшенням числа хворих і поранених єнотів, і числа зареєстрованих випадків їх нападів на людей. Намагайтеся утримуватися від годування або спроб погладити єнотів, а також і інших диких тварин, а також інших варіантів фізичного контакту, — йдеться в повідомленні. — Містяни, котрі контактували з єнотом або іншою дикою твариною, необхідно негайно звернутися до лікаря для проходження медогляду».
Останній випадок сказу серед диких тварин у Торонто реєстрували 1997 року, але єнотів вважають видом, більш схильним до ризику поширення сказу, тому підходити до них не слід. У заяві також сказано, що якщо вас вкусив чи подряпав єнот, треба негайно промити рану водою з милом не пізніше ніж за 15 хвилин і звернутися за медичною допомогою. «Вакцина проти сказу надзвичайно ефективна, але її треба ввести до появи симптомів», — радять фахівці.
Як повідомляв «Міст», поліція Луїзіани заарештувала п’яного єнота, який налякав місцевих жителів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply