Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Тоні Ебботт любить прапор України

Автор:

|

Жовтень 29, 2015

|

Рубрика:

Тоні Ебботт любить прапор України
Тоні Ебботт

Тоні Ебботт

Тоні Ебботт, колишній прем’єр-міністр Австралії, котрий очолював уряд країни з вересня 2013-го до вересня 2015 року, за останній рік перебування на посаді купив 110 українських прапорів, які обійшлися платникам податків у більш ніж 5 тис. AUD.
Чоловік, відомий тим, що любить оточувати себе австралійськими прапорами, за останній рік придбав більше 900 прапорів із усього світу, їхня загальна вартість сягнула більше 110 тис. AUD. Про це свідчить документ, наданий владою країни у відповідь на офіційний запит сенатора Пенні Вонг. Документи містять докладну таблицю, з якої випливає, що офіс екс-прем’єра закупив українських прапорів у 36 разів більше, ніж прапорів місцевих аборигенів.

Рахунок за прапори

Рахунок за прапори

Прес-служба Джорджа Брандіса, генерального прокурора Австралії, пояснила, що сотні прапорів були використані під час державних візитів і саміту G20 торік. Однак це не пояснює такої великої кількості українських прапорів. «Був лише один державний візит Президента Порошенка під час 2014/2015 фінансового року, й Україна не входить до складу G20», — зауважили місцеві журналісти.
Тоні Ебботт, котрий також відомий своєю небайдужістю до краваток синього кольору, свого часу одягнув на церковну службу в Мельбурні разом із Петром Порошенком синьо-жовту смугасту краватку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply