Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Тепер IKEA не лише продає меблі, а здає їх в оренду

Автор:

|

Лютий 20, 2019

|

Рубрика:

Тепер IKEA не лише продає меблі, а здає їх в оренду

Мережа крамниць IKEA запропонувала своїм клієнтам незвичну послугу: тепер покупці мають змогу не сплачувати повну вартість меблів, а просто орендувати їх на якийсь час. Пілотний проект уже запустили у Швейцарії: саме покупці цієї країни можуть першими скористатися новаціями. «Ми з нашими партнерами будемо співпрацювати таким чином, що ви зможете орендувати меблі. Коли термін оренди сплине, віддаєте їх назад, і можете орендувати щось іще, — розповів Турбйорн Льоф, голова керуючої компанії Inter IKEA. — Замість того, щоб викидати меблі, ми трохи їх відремонтуємо і зможемо продати, тим самим продовжуючи термін життя продукту». Проект оренди меблів — частина масштабного плану IKEA, мета якого — збереження навколишнього середовища та зниження кількості відходів виробництва.
Кейт Гардкасл, аналітик роздрібної торгівлі, зауважила, що ці заходи знаменують собою новий етап розвитку компанії, яка багато років займається продажем доступних меблів і наразі шукає нові підходи до ведення бізнесу. Представник IKEA розповів, що компанія прагне, щоби її клієнти «відгравали активну роль у розвитку економіки замкненого циклу». Завдання — дати їм змогу «купувати продукцію, користуватися нею і передавати далі».
У вересні минулого року стало відомо, що шведська торговельна мережа IKEA вийде на український ринок. Тоді ж повідомляли, що перший магазин орієнтовно відкриється влітку 2019-го в Ocean Mall у Києві. В асортименті будуть меблі й аксесуари.
За словами представників IKEA, це буде нетрадиційний для компанії гіпермаркет, а відносно невеликий магазин. Такий формат — частина нової стратегії IKEA, мета якої — задовольнити вимоги сучасних споживачів, які хочуть робити покупки ближче до своїх домівок. Київ — не єдине українське місто, куди зайде IKEA. Мережа також розглядає можливість відкриття крамниць і в інших реґіонах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply