Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Святкові розпродажі лякають?

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Святкові розпродажі лякають?

Учені встановили, що святкові знижки та розпродажі, націлені на масовий збут товару, лякають багатьох клієнтів тиснявою. Проблема виникає тоді, коли натовпи покупців досягають таких розмірів, що люди буквально торкаються одне одного, порушуючи так звані зони комфорту, невидимі межі, які кожна людина визначає для себе самостійно.

«Якщо незнайомі люди під час розпродажу в крамниці зачіпають одне одного ліктями, то для менеджера це знак: гроші ось-ось почнуть витікати», — вважає Бретт Мартін із Квінслендського технологічного університету. Він провів низку експериментів у крамницях на півдні Англії.

До речі, міф про те, що чоловіки не проти опинитися в натовпі незнайомих жінок, науковці вже розвінчали: що ті, що інші, щойно в салоні утворюється тиснява, воліють покинути приміщення, причому товар, який вони розглядали на прилавку, миттю втрачає для них свою привабливість.

«Замість того, щоб робити в магазині вузькі проходи, краще подумайте про те, щоби людям було де розвернутися з покупками без ризику зіштовхнутися з незнайомцями, — радить пан Мартін керівникам торговельних залів. — Якщо люди полишають магазин незадоволеними, то й про крамницю, і про товар у ній у них формується неґативне враження».

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply