Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Студентка створила гендерно-нейтральні гральні карти

Автор:

|

Лютий 24, 2021

|

Рубрика:

Студентка створила гендерно-нейтральні гральні карти
Гендерно-нейтральні гральні карти

У Нідерландах студентка створила колоду гендерно-нейтральних карт, обурившись тим, що у звичайній король має більшу цінність, ніж королева. За словами Інді Меллінк, звичні ігрові карти — класичний приклад багатовікової нерівності, коли у чоловіка апріорі було більше влади, ніж у жінки. «Якщо у нас є така ієрархія в грі, то ця неочевидна нерівність впливає і на повсякденне життя людей. Це ще один спосіб сказати: «Агов, ти менш важлива». Навіть такі дрібниці відіграють важливу роль», — запевняє 23-річна студентка.
Після кількох невдалих спроб дівчина змогла розробити «безстатеву» колоду, в якій валети, дами і королі замінені на золоті злитки, срібні монети і бронзові щити. У зв’язку з цим п. Меллінк назвала свою версію карт на честь використаних кольорів — GSB (Gold, Silver, Bronze).
Перші 50 колод вже розкупили її друзі та родичі, пізніше вона також виставила гендерно-нейтральні карти на продаж в Інтернеті. За кілька місяців їх придбали близько 1,5 тис. осіб у Нідерландах, Франції, Німеччині, Бельгії та США. Розробкою студентки зацікавилися і магазини ігор. При цьому, щоб почати використовувати нову колоду за професійним ігровим столом, наприклад, у казино, треба було б повністю переглянути правила, чого найближчим часом робити не планують.
Як повідомляв «Міст», гральний бізнес в Україні — джерело величезних тіньових прибутків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply