Новини для українців всього свту

Monday, May. 10, 2021

Штраф за скаргу

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

Штраф за скаргу

Union Street Guest House

Власники американського готелю Union Street Guest House заборонили своїм клієнтам скаржитися на сервіс. Кожного, хто залишив негативний відгук у мережі, керівництво готелю безцеремонно штрафує на 500 USD. Отримати свої гроші назад можна тільки після видалення несхвальних коментарів.

Приміром, аби орендувати банкетну залу для весільної церемонії, майбутнє подружжя повинне внести депозит. При цьому готельєри закладу чесно попереджають, що частину грошей можна втратити, якщо хтось із гостей поскаржиться на офіціанта або іншого працівника закладу. Крім того, гості готелю регулярно отримують листи з «фінансовими» погрозами.
Працівники готелю стверджують, що будь-який негативний відгук — це виплід фантазії відвідувача, котрий хоче отримати компенсацію. У цьому впевнені і його господарі, яких неможливо переконати в тому, що не кожен їхній працівник якісно виконує свої обов’язки.
Прикметно, що оголошення про санкції, яке було опубліковане на офіційному сайті Union Street Guest House, зникло відразу ж після того, як справа набула розголосу. Представники готелю заявили, що такі заходи ними ніколи не застосовувалися.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply