Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Щастя для приблуди

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Щастя для приблуди

Римський кіт на кличку Томазіно отримав у спадок купу грошей. Кіт був бродячим, доки його не взяла до себе італійка Марія Ассунта 1917 року народження. У неї не було родичів, і в жовтні 2009-го жінка заповіла все своє майно — квартири в Римі та Мілані, землі в Калабрії й банківські рахунки — коту Томазіно й іншим бездомним тваринам.

Марія Ассунта померла наприкінці листопада 2011 року. Загальна сума спадщини становить приблизно 10 млн EUR. Цікаво, що розпоряджатися статками, які перейшли до чотирирічного Томазіно, буде 48-річна медсестра Стефанія, яка доглядала за покійною впродовж останніх років її життя.

Зазначимо, раніше найбагатшим котом уважався Блекі, що отримав у спадок 1988 року від свого британського господаря 9 млн GBP. Як писав «Міст», у січні 2011-го в США, у штаті Массачусетс, ухвалили закон, який дозволяє котам і собакам ставати спадкоємцями господарів. А прецедентом ухвалення цього документа став скандально відомий заповіт мільярдерки Леони Гелмслі, яка 2007 року залишила 12 млн USD своїй улюбленій мальтійській болонці на кличку Трабл.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply