Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Пиво міцністю майже 68 обертів

Автор:

|

Листопад 14, 2013

|

Рубрика:

Пиво міцністю майже 68 обертів

Двоє друзів уже вдруге побило рекорд, зваривши найміцніше на світі пиво. На це американські ентузіасти-пивовари пішли після того, як клієнти заявили, що зразки з першої випущеної ними партії були надто слабкими. Шанд Льюїс і Джон Маккензі створили «Зміїну отруту», міцність якої – 67,5 оберта. Цей пінний напій є міцнішим за віскі чи бренді та приблизно в 16 разів міцніше за звичайне пиво.

Торік броварі побили рекорд, зваривши на крихітній 200-літній фермі пиво «Армагеддон» міцністю 65 градусів. Але після того, як вони продали тисячі пляшок клієнтам по всьому світу, ті заявили, що хочуть чогось іще міцнішого. Після цього Шанд і Джон переїхали в нове приміщення, де впродовж дев’яти місяців працювали над створенням «Зміїної отрути». Пляшка нового пива об’ємом 275 мл коштуватиме 75 USD.
27-річний Шанд сказав, що «Зміїна отрута», безумовно, — гостріша на смак, тому що, створюючи «Армагеддон» пивовари спробували замаскувати смак, зробивши його досить жирним: «Ми гадали, що міцність може відлякати людей, але наші клієнти порадили нам цього не робити». За його словами, дехто навіть сумнівався в тому, що пиво насправді має 65 градусів, тож цього разу пивовари вирішили зробити напій іще міцнішим.
Шанд Льюїс і Джон Маккензі, які вперше почали варити пиво у своїх спальнях, маючи по 16 років, навіть вирішили прикріпити до шийки пляшки попередження, у якому застерігають, що не варто випивати весь її вміст відразу. Виробники рекомендують цідити трунок порціями по 35 мл за раз.
Незважаючи на неймовірну міцність напою, друзі вірять, що «Зміїна отрута» буде не менш успішним напоєм, ніж її попередник «Армагеддон», якого вже продали понад 6 тис. пляшок. «Зміїна отрута» — трунок не з дешевих, але Шанд і Джон упевнені, що завдяки неповторному смаку його полюблять у всіх куточках планети. «На смак він більше нагадує лікер, а не пиво. «Зміїна отрута» має цілу низку різних ароматів: від жувальної гумки до карамелі. Повірте, нічого подібного ви ніколи не куштували!» — переконує шанувальників пива Шанд.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply