Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Професія — «офісний трутень»

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Професія —  «офісний трутень»

У Росії з’явився фах, про який можна тільки мріяти. Фірми шукають «професійних ледарів», або «офісних трутнів», для створення в колективі сприятливої атмосфери. Протягом дня працівник на цій посаді має спати, їсти, читати, відпочивати та розповідати анекдоти. «Якщо я якось невдало жартую, усі кричать «фу-у-у». Я намагаюся їх якось розважати, щоби потім не було нарікань у мій бік. Бо це — моя робота», — розповіла дівчина Олександра, яка стала одним із представників нової професії в Санкт-Петербурзі.

Офісний нероба — ґарант корпоративного спокою. Олександра не просто нічого не робить — вона створює сприятливий клімат. «Такі вакансії з’являються, звичайно, нечасто, це — не масовий набір. Але періодично вони відкриваються компаніями, які хочуть привернути увагу до свого бренду», — розповіла Ірина Комбачева, керівник сайту для молодих фахівців.

Відбір на вакансію «офісного трутня» — майже такий самий, як у загін космонавтів. Сон у кандидата має бути міцним і тихим, він повинен створювати довкола себе позитивну атмосферу, не заважаючи при цьому основній діяльності офісу, мусить мати стійку психіку, і — жодних прогулів чи приходів на роботу з похмілля. Водночас, тут немає жодних обмежень за віком (від 16 років) і за статтю.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply