Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

Президентський штандарт замінили… спіднім

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Президентський штандарт замінили… спіднім

Ztohoven

Скандальна чеська група Ztohoven здійснила диверсію на території резиденції Мілоша Земана, президента Чехії. Вони проникли на територію Празького граду, замінивши на флагштоку президентський штандарт величезними трусами червоного кольору.
Інцидент підтвердив Іржі Овчачек, представник Граду. «Можу підтвердити, що мало місце не тільки приниження державного символу, прапора президента республіки, що, до речі, є карним злочином, але також і приниження замку чеських королів. Сподіваюся, що поліція та державна прокуратура будуть діяти абсолютно безкомпромісно, ??навіть якщо злочинці намагатимуться презентувати себе в ролі жертв», — заявив п. Овчачек.
Празька поліція хуліганів затримала. «Як виявилося, затримані вже мають кримінальне минуле», — заявили правохоронці. Зараз вирішується питання про юридичну кваліфікацію інциденту. Згідно з чеським законодавством, подібні дії щодо державної символіки караються штрафом до 10 тис. CZK.
Нагадаємо, що Мілош Земан відомий своєю проросійською позицією. Він заявляв, що Європейський Союз у майбутньому вступить до складу Російської Федерації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply