Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Помирати — заборонено!

Автор:

|

Березень 28, 2012

|

Рубрика:

Помирати — заборонено!

Мер селища Фальчано дель Массіко на півдні Італії заборонив місцевим жителям помирати. «Мешканцям, так само як і гостям села, заборонено покидати межі земного життя, щоби вирушити на той світ», — ідеться в постанові Джуліо Чезаре Фави, яка набула чинності 5 березня.

Причиною такого рішення стала відсутність у Фальчано дель Массіко… цвинтаря. Дотепер жителі села користувалися землями сусіднього містечка Каріноли, від якого Фальчано відокремилося 1964 року. Протягом тривалого часу кладовище Каріноли планували збільшити, щоби його частина відійшла до Фальчано. Та оскільки жодних ініціатив із боку Каріноли не було, пан Фава вирішив розібратися з проблемою інакше.

«Моя постанова — це провокація. Але ситуація вже досягла піку. Що кажуть люди? У них це викликало справжній народний гнів. Місцеві жителі вже зібрали тисячу підписів, а деякі землевласники запропонували мені свої ділянки», — коментує п. Фава своє рішення. Жителі Фальчано зраділи постанові свого голови.

Утім, 5 березня двоє літніх мешканців селища не послухалися мера й померли. Тож надалі п. Фава планує разом з інженерами обрати найбільш підходящу для кладовища землю й спільно з адвокатами вирішити юридичні питання, що залишилися не з’ясованими з владою Каріноли. Мером Фальчано дель Массіко, у якому проживають 3700 осіб, п. Фава став 2007 року.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply