Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Playboy виставили на продаж за 500 млн USD разом із маєтком Г’ю Гефнера

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

Playboy виставили на продаж за 500 млн USD разом із маєтком Г’ю Гефнера

Playboy

Знаменитий журнал Playboy виставляється на продаж на суму понад 500 млн USD. В ціну входить видавництво, веб-сайт, ліцензійні угоди й інші активи марки. Про це повідомив Скотт Фландерс, виконавчий директор видавничого дому.
Раніше Playboy продавав маєток засновника і власника журналу Г’ю Гефнера. Його було виставлено на торги в січні ц. р. за 200 млн USD за умови, що новий власник дозволить 89-річному Гефнеру дожити в будинку до смерті. Та маєток так і не продали. Оферта була розширена, і тепер містить у собі всі активи видавничого дому. «Зацікавленння вже висловили кілька заможних організацій у США і за кордоном», — стверджує п. Фландерс.
Восени минулого року Playboy оголосив про зміну концепції, припинивши публікувати фото повністю оголених жінок. У розрахунку на нове покоління читачів формат збільшився, друкуватися журнал став на якіснішому папері. Видавці позбулися кількох рубрик, в т. ч. малюнків і збірника кумедних історій.
На тлі кризи в індустрії журналів «для дорослих» журнал Penhouse, головний конкурент Playboy, і зовсім відмовився від друкованої версії.
Нагадаємо, що дебютний номер Playboy із фото Мерилін Монро на обкладинці вийшов 1953 року. На піку своєї популярності наклад журналу перевищував 5 млн примірників. Зараз цей показник впав до 800 тис. і паперове видання тепер не дає прибутків.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply