Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Pink Floyd зняли відеокліп у Прип’яті

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Pink Floyd зняли відеокліп у Прип’яті
Постер альбому The Division Bell

Постер альбому The Division Bell

Частина відеокліпу на композицію Marooned британської рок-групи Pink Floyd було знято в українському місті Прип’яті поблизу Чорнобиля, жителів якого повністю евакуювали після аварії на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) 1986-го. Відеокліп опублікований на сайті, присвяченому перевиданню останньої, 14-ї, платівки Pink Floyd — The Division Bell, — яка була записана 1994 року. Кліп Marooned на DVD увійде до складу ювілейного перевидання.

У першій частині кліпу демонструються кадри, отримані з Міжнародної космічної станції, у другій — пейзажі покинутої Прип’яті з вкрапленнями архівних зйомок, зроблених радянськими операторами ще до аварії в Чорнобилі. У кадрі при цьому весь час з’являється чоловік, котрий ховається в покинутих будівлях. Зйомки тривали близько двох тижнів і завершилися в середині квітня ц. р. Режисером кліпу став британець Обрі Павелл.
Нагадаємо, останній студійний альбом рок-групи буде перевидано на честь 20-річного ювілею його виходу. The Division Bell досяг верхніх рядків гіт-парадів Великої Британії та США і став тричі платиновим. Більшу частину композицій написали гітарист Девід Ґілмор (визнаний найкращим соло-гітаристом «усіх часів і народів») і клавішник Річард Райт (помер 2008-го), участь у записі брав барабанщик Нік Мейсон. Варто також зазначити, що 47-тисячне населення Прип’яті повністю евакуювали відразу після аварії на ЧАЕС 1986 року. Зараз місто розташоване в Чорнобильській зоні відчуження. У ґрунті, деревах і будинках Прип’яті, як і раніше, є багато радіоактивного пилу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply