Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Під шедевром Пікассо виявили ще одну картину

Автор:

|

Березень 01, 2018

|

Рубрика:

Під шедевром Пікассо виявили ще одну картину

Про те, що Пабло Пікассо написав свою картину поверх іншої, стало відомо ще 1992 року, але тільки зараз ученим вдалося дізнатися, що на ній було зображено. Спочатку невідомий художник із Барселони намалював на полотні гори. Потім Пікассо написав поверх них «Жебрачку», причому, як вважають учені, він перевернув полотно і використовував оригінальні обриси гір як контур спини жінки. Пікассо також спочатку зобразив на картині руку жебрачки, котра тримає хліб, але потім прибрав цей елемент, повністю сховавши руки жінки під шатами.
Відкриття дозволяє «зазирнути всередину голови Пікассо, збагнути те, як він приймав рішення у процесі роботи», — вважає вчений Марк Волтон із Північно-Західного університету в Іллінойсі, котрий проводив дослідження. «Він працював над тим, щоб намалювати цей елемент, але в підсумку вирішив прибрати його», — розповідає він про «зниклу» з картини руку жебрачки.
Для того щоб дізнатися, що розташовано під горішніми шарами фарби, вчені провели рентгено-флуоресцентний аналіз. Така технологія дозволить визначити, які саме хімічні елементи перебувають у різних частинах картини, причому не лише на поверхні, але й у всіх шарах фарби.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply