Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Перший готель, де працюють роботи

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Перший готель, де працюють роботи

У Henn-na

У префектурі Нагасакі (Японія) відкрився перший у світі готель, половина працівників — власники штучного інтелекту. Зараз у готелі, що отримав назву Henn-na, працюють десять механічних гуманоїдів: три адміністратори, чотири швейцари, дві покоївки та гардеробник. Однак поки що персонал готелю складають не лише роботи, тут працюють також десятеро людей. Фахівці планують, що в майбутньому роботи будуть виконувати в Henn-na 90 % всіх робіт.
Роботи-готельєри були розроблені компанією Koroko, яка зуміла надати бездушним машинам людського вигляду. Наприклад, роботи, які працюють на ресепшені, виглядають як милі молоді японські дівчата. Вони вміють дихати, моргати, встановлювати зоровий контакт із співрозмовником, володіють кількома інтонаціями, а також вільно розмовляють японською, китайською, корейською й англійською.
Після реєстрації гостей Henn-na чекає зустріч із роботом-портьє (подібний є тільки у готелі Yotel у Нью-Йорку), який із легкістю доставить речі до потрібної кімнати. Крім того, в готелі також є роботи, що відповідають за приготування кави, прибирання, доставку свіжої білизни тощо. Для виклику потрібного робота в номер гостям потрібно лише натиснути кілька кнопок на планшеті, який видається кожному відвідувачу готелю, зі спеціально встановленим програмним забезпеченням.
При цьому і сам готель побудований за останнім словом техніки: на дверях в номерах використовується технологія розпізнавання осіб, а в самих кімнатах встановлені системи визначення температури тіла людей, щоб виставити в приміщенні найкращу для гостя температуру. Плюс до цього Henn-na використовує сонячну енергію й інші енергозберігаючі інновації. Власники готелю вважають, що так вони зможуть знизити витрати та тримати ціну за номер в робоготелі на прийнятному рівні.
Поки що незвичайний готель — не дуже великий: в ньому лише два поверхи та 72 номери. Проте вже через рік власники планують збільшити кількість кімнат удвічі. Незважаючи на високий технологічний рівень готелю, ціни на проживання — доступні як для Японії: 60 USD за ніч в одномісному номері і 153 USD — в тримісному. Якщо ідея виявиться вдалою і готель буде користуватися популярністю, фахівці планують і далі розвивати робоготелі та побудувати ще близько тисячі подібних.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply