Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Перемога на конкурсі Ms Summer International 2019

Автор:

|

Грудень 04, 2019

|

Рубрика:

Перемога на конкурсі Ms Summer International 2019
Ганна Гаврилів

Ганна Гаврилів репрезентувала Україну на конкурсі Miss/Ms Summer International і перемогла. Конкурс проходив у Манілі, столиці Філіппін. «Перемога у конкурсі краси — це не лише про ноги, але і про голову, не лише про вихід на подіум, а і про весь шлях «до». Бо докторами наук стають не найрозумніші, лідерами думок — не наймудріші, королевами — не найгарніші. А ті, що мають силу іти до кінця», — зазначила вона після перемоги.
За словами 33-річної львів’янки, на конкурсі вона намагалася робити промоцію туристичних місць в Україні, розповіла про об’єкти культурної спадщини, порятунком яких займається як голова благодійного фонду (БФ) «Спадщина.UA».
Конкурс Miss Summer International має на меті промоцію туристичних напрямків у світі через представників кожного культури та традицій. Звання присвоюють найвродливішій леді світу, щоб продемонструвати прихильність до просування соціальних і культурних кампаній, а також висвітлення туристичних напрямків, природних ресурсів і звичаїв своєї країни.
Ганна Гаврилів є головою БФ «Спадщина.UA», який займається збором коштів та реставрацією Поморянського замку, Тартаківського палацу та будинку «Сокіл» у Бібрці. До слова, у травні ц. р. вона стала другою віцемісіс конкурс краси «Місіс Східна Європа».

Орися Шиян, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply