Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Передозування наркотиками у собак

Автор:

|

Лютий 05, 2021

|

Рубрика:

Передозування наркотиками у собак
Стефані Ліск та її пес Честер

Стефані Ліск, мешканка міста Келовна (провінція Британська Колумбія) зіштовхнулася з несподіваними наслідками легалізації канабісу в країні. Її пес Честер уже двічі отруївся залишками цигарок із марихуаною, які курці залишили в парку.
Нещодавно жінка помітила дивну поведінку тварини під час прогулянки: собака була дезорієнтована, хиталася та трясла головою. У Честера почалася блювота, яка мала виражений запах марихуани. Довелося звернутися до ветеринара, котрий підтвердив, що такі випадки отруєння собак канабісом відбуваються все частіше. У більшості випадків симптоми минають упродовж доби, але деякі тварини відновлюються по кілька днів.
Собак приваблює запах і смак марихуани, тому їхнім власникам потрібно бути уважними на прогулянках. Іноді отруєння канабісом може призвести до серйозних наслідків для вихованця і вимагає обов’язкового лікування.
Стефані Ліск сподівається, що історія Честера стане попередженням для інших власників собак і зверне увагу на цю проблему. Вона закликала курців більш відповідально ставитися до утилізації залишків цигарок та іншої продукції з канабісом (печива і жувальних цукерок).
Як повідомляв «Міст», марихуана у Канаді стала легальною.

До слова
Марта Стюарт, американська ведуча кулінарних телешоу, випустила в продаж продукцію для собак, приготовану з використанням марихуани. «Новий продукт — це цукерки й олія, які можна використовувати як харчову добавку для тварин», — заявила вона. Й олію, і цукерки готують із додаванням канабідіолу — екстракту канабісу, який, як запевняє автор ідеї, не має психоактивних властивостей, але здатен розслабляти людину чи тварину. За словами п. Стюарт, її ласощі можуть допомогти поліпшити психічний і фізичний стан вихованця, а також зняти у нього стрес і зберегти здоров’я суглобів. «Мої собаки не лише мої друзі, але і члени сім’ї. Тому я приділяю увагу їхньому емоційному і фізичному добробуту», — поділилася вона. Цукерки можна коштують 20-23 USD, а олія — 34 USD. Ласощі Марта Стюарт випустила спільно з канадським виробником медичного канабісу Canopy Growth.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply