Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Парк у Таїланді поверне сміття туристам поштою

Автор:

|

Жовтень 29, 2020

|

Рубрика:

Парк у Таїланді поверне сміття туристам поштою
Сміття — поштою.

Працівники національного парку Кхауяй (Таїланд) мають намір висилати поштою туристам їхнє сміття, яке вони залишили після себе на території. Перед відвідинами парку люди відтепер будуть вказувати свої дані. Так тих, хто смітить, буде легше знайти. Про це заявив Варавут Сільпа-арча, міністр навколишнього середовища Таїланду.
«Бруднуль» відстежуватимуть за відеокамерами, збиратимуть їхнє сміття, в т. ч. залишки продуктів, і посилкою відправлятимуть на домашню адресу туристів. Перша сміттєва бандероль до відправки вже готова. У посилці прикріплена записка з текстом: «Ви забули це в національному парку Кхауяй». Варавут Сільпа-арча також повідомив, що за викидання сміття в парку можуть залучити і до кримінальної відповідальності — порушнику загрожує до п’яти років тюремного ув’язнення.
Кхауяй — другий за величиною парк у Таїланді, який займає 2168 кв. км. На його території мешкають 320 видів птахів і 67 видів ссавців — слони, ведмеді, тигри, гібони і дикі кабани. Залишене людьми сміття може серйозно нашкодити тваринам.
Як повідомляв «Міст», король Таїланду помилував 16 ув’язнених українців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply